دانلود آهنگ جدید | آسرا موزیک

فول آلبوم ابی

موضوعات : فول آلبوم ایرانی

تمام آلبوم ها و آهنگ های اجرا شده توسط ابی

بیوگرافی :

 

ابراهيم حامدي (ابي) صدايي بي همتا در تاريخ موسيقي ايران … ابراهيم حامدي متخلص به “ابي” در ۲۹ خرداد سال ۱۳۲۸ در ميدان فوزيه تهران ديده به جهان گشود. او دردوران نوجواني به استعدادهاي خويش در خواندن پي برد و شروع به خواندن در يک گروه دوستانه به نام sun boys کرد و خواندن در باشگاهها و کاخ هاي جوانان را آغاز کرد و پس از چند سال ، در آغاز جواني اولين ترانه ي مستقل خود را اجرا کرد . اين اثر ترانه اي بود با نام “عطش” از ساخته هاي ” استاد حسين واثقي “براي فيلمي با همين عنوان. “ابي” اين ترانه را با چنان قدرت و زيبايي اجرا کرد که توجه بسياري را به خود جلب کرد. ابي به اين ترتيب پا به عرصه ي ترانه گذاشت و آغازگر سبکي تازه در ترانه نوين ايران شد. او با اتکا بر صداي توانمند و بي نظيرش پا به عرصه پر فراز و نشيب ترانه گذاشت. او از همان روزهاي اول و آثار نخستينش نشان داد که حرفهاي بسياري براي گفتن دارد و مي تواند تأثير به سزايي در شکلگيري ترانه نوين ايران که آن روزها چند سالي بيشتر از عمرش نمي گذشت داشته باشد.

دومين ترانه او ترانه اي بود اعتراضي به نام “چرا” ، با شعر “مسعود هوشمند” و آهنگ “استاد حسين واثقي ” که به سبک و شيوه اي بسيار زيبا توسط او خوانده شد. اما سومين آهنگي که “ابي” اجرا کرد و به گفته خودش باعث معروفيت او شد ترانه اي به نام “شب” بود با “شعر “اردلان سرفراز” و آهنگ “منصور ايران نژاد ” که در شوي “ميخک نقره اي” زنده ياد “فريدون فرخزاد” به گوش مردم رسيد. اين ترانه به خاطر شعر و موسيقي قوي و همچنين اجراي عالي خواننده بسيار مورد توجه قرار گرفت و همگان را به تحسين واداشت.

 

ابي در همين دوران با شهبال و شهرام شبپره آشنا شد و با ايشان شروع به همکاري در گروهي کرد که در آن روزگار يکي از بهترين گروههاي موسيقي در ايران بود. بله او مدتي با گروه Black cats همکاري کرد و شبهاي بسياري را در کاباره ي “کوچيني” به روي صحنه رفت و تجربه کسب کرد . اما پس از مدتي فعاليت خود را با اين گروه قطع کرد و کارش را به صورت مستقل و به تنهايي ادامه داد واين آغاز کار هنرمندي بود که فريادش تبديل به صداي در گلو خفه شده مردم ايران شد.
“ابي” کارش را با همين سبک و سياق ادامه داد ودر طول سالهاي پيش از انقلاب ده ها ترانه اجرا کرد. که اين ترانه ها در سالهای بعد از انقلاب در قالب چهار آلبوم منتشر شد . اين آلبومها به ترتيب “تپش” ، “نازي ناز کن” ،”شب زده” و”کوه يخ” نام داشت. او در اين چهار آلبوم آثاري جاويدان از بهترين ترانه سرايان و آهنگسازان ايران را اجرا کرد .

ابي همچنان در آن سالها بر روي تعداد زيادي از فيلمها ترانه خواند و سکانسهايي ماندگار از تلفيق هنر کارگردانان ، بازيگران و صداي “ابي” ساخته شد. از جمله فيلمهايي که “ابي” براي آنها ترانه خواند مي توان به فيلمهاي : عطش ، هياهو ، تپش ، کندو ، ذبيح ، قاصدک ، بت شکن ، گل هاي کاغذي ، شب زخمي ، خاکستري ، باغ بلور ، تهمت ، بر فراز آسمانها و بوي گندم اشاره نمود. همچنين او در زمينه بازيگري هم يک بار خود را آزمود و در فيلم “بوي گندم” ايفاي نقش کرد .

“ابي” دو سال پيش از انقلاب براي اجراي يک سري کنسرت در آمريکا از ايران خارج و به دليل شکل گرفتن انقلاب در ايران در آمريکا ماندگار شد .

ابراهيم حامدي در سالهاي سخت و سنگين غربت نيز قدمي از راه خود پا پس نکشيد و خود را در بازار غير مسيول “لوس آنجلس” رها نکرد و با سختي زياد به انجام کار درست با ترانه سرايان و آهنگسازان مسيول و نام آشنا ادامه داد. او در طول سالهاي غربت تا به امروز دوازده آلبوم منتشر کرده است که به ترتيب انتشار عبارتند از : با تو ، غريبه ، خليج ، ستاره دنباله دار ، معلم بد ، اتل متل ، ستاره هاي سربي ، عطر تو ، پير ، تاج ترانه ، طلوع کن و شب نيلوفري .

” ابي” در تمامي اين سالها چه قبل و چه بعد از انقلاب و از همان کارهای آغازين خود و در طول سالهای غربت هيچگاه مسيوليت خود را نسبت به ايران و وضعيت مردم آن فراموش نکرده است و هميشه ترانه هاي ملي و ميهني و ترانه هاي معترض را در کنار ترانه هاي عاشقانه اجرا کرده و به سمع دوستداران صدايش رسانده است . ترانه هايي چون : چرا ، شب ، پاينده باد ايران ، روستايی ، هم غصه ، پير ، خليج فارس ، گل سرخ ، خانه سرخ ، خورشيد بي حجاب ، نون و پنير و سبزي ، اتل متل ، معلم بد ، طلوع کن ، هلا ، درخت ، سياه پوشها و چندين و چند ترانه ديگر از اين دست. او با انتخاب و اجراي اين آثار نشان داده که نسبت به مردم و ميهنش چه احساس ناب و خالصي دارد و اوج اين احساس را در ترانه “خليج فارس” که بي شک يکي از زيباترين آثار خلق شده در تاريخ ترانه نوين ايران مي باشد مشاهده مي کنيم ترانه اي که در زمان اجرايش توسط “ابي” اشک لذت و غرور و ميهن پرستي را بر ديگان هر ايراني جاري مي سازد .

ابي در اجراي کنسرت نيز به موفقيتهاي بسياري دست يافته و درهاي سالنهاي بزرگ و مشهور در جهان را به روي ايرانيان باز کرده و با اتکا بر توان بالاي صدايش در اجراهاي زنده و همچنين ترانه هاي خاطره ساز و محبوبش سالانه هزاران ايراني را در اين سالنها در اقصي نقاط جهان گرد هم مي آورد و برايشان از “عشق” مي خواند . از جمله سالنهای نامداری که ابی در آنان برنامه اجرا کرده مي توان به اين سالنها اشاره کرد : يونيورسال آمفي تياتر (لوس آنجلس) ، شراين آدوتوريوم (محل برگزاري مراسم اسکار) ، گريک تياتر (لوس آنجلس) ، کندي سنتر (واشنگتن) ، اپراي سيدني (همراه با ارکستر سمفوني سيدني ) ، سالن سلطنتي نوبل (استکهلم ) ، کويين آمفي تياتر (ونکوور) ، گلوين (سالن بين المللي سويد ) ، فيلارمونيک برلن (برلين) ، گلف دبي (سالن بين المللي دبي) ، اويشن کلاب (سالن بين المللي دبي ) ، کنسرت هاوس (يوتبوري) و … “ابي” در تمام دوران هنري اش با بهترين ترانه سرايان و آهنگسازان ايران همکاري داشته و بهترين آثار آنان را اجرا نموده است. شايد از اصلي ترين دلايل موفقيت او و ماندگار شدن آثار او در طول بيش از سي سال همين همکاري هاست ، که حاصلش خلق ترانه هايي ماندگار در ترانه نوين ايران مي باشد . از جمله بزرگاني که “ابي” با آنها همکاري داشته است مي توان به ترانه سراياني چون : ايرج جنتي عطايي ، اردلان سرفراز ، شهيار قنبري ، ليلا کسري(هديه) ، منصور تهراني ، زويا زاکاريان ، هما مير افشار و غيره اشاره کرد و از آهنگسازاني چون زنده ياد واروژان ، بابک بيات ، فريد زلاند ، سياوش قميشي ، محمد شمس ، اسفنديار منفرد زاده و غيره نام برد .

“ابي” آوازخواني ست مردمي که از دل مردم ايران زاده شده است. او با احترام به گوش و هوش مردم ايران در طول سي و پنج سال کار هنري اش و با قبول سنگيني مسيوليتي که بر دوش دارد و با تلاش و پشتکار زياد وبا خلق آثاري که در گوشت و خون مردم ايران جاي گرفته است و همچنين شخصيت هنري محبوبي که دارد توانسته دل بسياري از ايرانيان را بدست آورد و اين ارتباط با جوانان در ايران به حدي است که نام “ابي” بر ديوارهاي دورافتاده ترين روستاهاي ايران نيز به عنوان خواننده محبوب آنان نقش بسته و اين نشان از اوج موفقيت و محبو بيت يک هنرمند است.

دانلود فقط با IP ایران مقدور میباشد

نظرات

48

avatar
42 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
40 Comment authors
سعیدامیرسعید پارساییمهساجواد Recent comment authors
  Subscribe  
جدیدترین قدیمی ترین محبوبترین
اطلاع رسان
تارا
میمهان
تارا

دوستان واقعا مرسی …عالی هستید 

رضا
میمهان
رضا

سلام خسته نباشید
البوم اتل متل ابی تو ارشیو نیست لطفا بذارید تا هم ارشیو شما کامل شه و هو ما لذت ببریم

امیررضا
میمهان
امیررضا

دمتون گرمممممممممم عالی بود..

رهیاب
میمهان
رهیاب

سلام من امشب تازه سایتتون رو دیدم البته با فیلتر شکن خیلی عالیه و کامل فقط کاش سال انتشار البوم ها رو هم بزارین

حامد سامانی
میمهان
حامد سامانی

مرسی از سایت کامل و فوق العادتون.
مرسی که آلبومه کامل خواننده ی تا عبد محبوب منو تو سایتتون گذاشتید تا باقیه هم بفهمند چرا این قدر در ایران محبوبه و دوست داشتنیه.عاشتم ابی جان…

ستاره سربی
میمهان
ستاره سربی

دوست گرامی.. تا عبد معروف نه تا ابد معروف و اینکه باقیه نداریم بقیه هست😏

ابوالفضل-پدر پاری و پوری
میمهان
ابوالفضل-پدر پاری و پوری

سلام.دمتون گرم.سایت کاملی دارید،اما تک وتوک بعضی از آلبومها نیست.من اهنگ فیلم عطش و بت شکن ابی رو خواستم نبود.اهنگ تن تو کو تن صمیمی تو کو…اما روهم رفته کارتون خوبه.دستتون درد نکنه…برقرار باشید همراه ایران

ابوالفضل-پدر پاری و پوری
میمهان
ابوالفضل-پدر پاری و پوری

سلام.دمتون گرم.سایت کاملی دارید،اما تک وتوک بعضی از آلبومها نیست.من اهنگ فیلم عطش و بت شکن ابی رو خواستم نبود.اهنگ تن تو کو تن صمیمی تو کو…اما روهم رفته کارتون خوبه.دستتون درد نکنه.درصورت امکان برام میل کنید…برقرار باشید همراه ایران

hami
میمهان
hami

خیلی عالیه. فقط اگه ممکنه اجاهای زنده ابی رو هم بزارید.باتشکر

یاس2
میمهان
یاس2

س دوباره:مریم حیدرزاده پس کجاست بیمعرفت .جواب نظر قبلیم هم ندادی

حمیدرضا
میمهان
حمیدرضا

سلام خسته نباشید:ببخشید یه اهنگ اب هستش که تو بیشتر عروسی ها پخش مشه..راجب همون عرس وداماد همچین چیزهایی هستش….اسمش رو نمیدونم میشه شما راهنمایی کنید زدتر پیداش کنم چون واقعا دنبالش میگردم:)

سعید
میمهان
سعید

قصه ی عشق

جواد
میمهان
جواد

طبق معمول عالی بود طراحی سایتتون معرکست کاملا در دسترس وآسان میشه به مطالب رسیدممنون از زحمتتون

علی
میمهان
علی

سلام دمتون گرم خیلی با حاله خسته نباشید

ارغوان
میمهان
ارغوان

سلام
واقعا دمتون گرم…سایتتون بینظیره..مخصوصا افسر شهیدی با اون صدای مخملی و نازش (خدا نور به قبرش بباره)
فقط وقتی آهنگهای الهام رو دانلود کردم..ناقص بود
از خانم پروین هم بذارید!!
خیلی ماهید!!

نیلوفر
میمهان
نیلوفر

لطفا فول البوم demis Roussosوموزیک ویدیو ها وفول البوم گروه بویز (بچه های ایران) رو در صورت امکان بگذارید یا راهنماییم کنید که چطوری میتونم پیداشون کنم.ممنون

علی
میمهان
علی

واقعا.مرسی فقط آهنگهاتونوبروزرسانی کنیدممنون میشم

امید
میمهان
امید

آلبوم های ابی کامل نیست و ابی البومی به نام خورشید خانوم نداره و اسم البوم های ابراهیم حامدی(ابی) به ترتیب زیره: خلیج (۱۹۹۰) نازی ناز کن (۱۹۹۱) شب‌زده (۱۹۹۱) کوه یخ (۱۹۹۱) نون و پنیر و سبزی (با داریوش) (۱۹۹۲) غریبه (۱۹۹۲) ستارهٔ دنباله‌دار (۱۹۹۳) معلّم بد (۱۹۹۳) اتل متل (۱۹۹۴) ستاره‌های سربی (۱۹۹۵) عطر تو (۱۹۹۶) تپش (۱۹۹۶) با تو (۱۹۹۶) تاج ترانه (۱۹۹۷) پیر (۱۹۹۹) طلوع کن (۱۹۹۹) شب نیلوفری (۲۰۰۳) حسرت پرواز (۲۰۰۶) یادگاری (با کامران و هومن) (۲۰۰۹) حس تنهایی (۲۰۱۱) جان جوانی (۲۰۱۴) با تشکر منبع : سایت ویکی پدیا

ارش
میمهان
ارش

داداشه گلم خیلیها رو اشتباه نوشتی ساله تولیدشون رو….واقعا بنظرت البوم خلیج از تپش و نازی ناز کن قدیمیتره؟؟؟؟؟

مسعود
میمهان
مسعود

عالی بود.بدون سرکاری و تپق.

trackback

[…] دانلود آهنگ جدید | آسرا موزیک […]

Golina shahednia
میمهان
Golina shahednia

خیلی ازتون تشکر میکنم برای فول آلبوم ابی سایت خیلی خوبیه ،ممنون

نازنین
میمهان
نازنین

براااااش می میررررررررم آرزومه یکبار از نزدیک ببینمشون

مسلم
میمهان
مسلم

برو نزدیک صفحه تی وی..

نازنین
میمهان
نازنین

می میرم برااااش؟ آرزومه یکبار از نزدیک ببینمش

فریدون
میمهان
فریدون

پسورد میخواد خو…

9990
میمهان
9990

مرسی دمتون گرررررم

990
میمهان
990

مرسی دمتون گرررررم

شیخ احمد
میمهان
شیخ احمد

فتبارک الله احسن الخالقین

Sdf
میمهان
Sdf

من امشب سایت رو با فیلترشکن باز کردم، عالییییییه حرف ندارید

کامیار
میمهان
کامیار

بهترین سایت ایرانی موزیک

کامیار
میمهان
کامیار

pèeerrrfect

محمد حسین
میمهان
محمد حسین

فایل های زیپ همش مشکل داره

music manager
آسرا موزیک

لینک فایل های زیپ هیچ مشکلی ندارن و کارمیکنند

MOHAMMAD MAHDI
میمهان
MOHAMMAD MAHDI

موافقم

حمید
میمهان
حمید

سلام
انصافا دستتون درد نکنه دمتونم گرم

بهروز
میمهان
بهروز

سلام.خیلی عالی بودوواقعامراخوشحال کردید.دنبال چنین سایتی بودم وشماراپیداودربیابان برهوت توانستم آهنگهای دل نشین ابی رادانلودوازتنهایی باصدای خوبش درآیم.بزرگواری کردیدوموفقیتتان راازخداوندخواستارم.

نوید
میمهان
نوید

عالی بود وممنون

اشکان
میمهان
اشکان

به کارتون همینطور با قدرت ادامه بدید.

لاله
میمهان
لاله

آقای صدا خیلی دوست دارم ممنون از شما

لاله
میمهان
لاله

ممنون از شما عالی بود

لاله
میمهان
لاله

عالی بود

ستاره سربی
میمهان
ستاره سربی

با سلام و عرض ادب
واقعا یکی از بهترین سایت ها هستید که تبلیغ الکی نکردید و مطلب دروغ نذاشتید احسنت لینک دانلود هاتون هم همگی سالم و با سرعت خوب هستن سپاس و قدردانی ویژه

سیاوش
میمهان
سیاوش

عاااااااالی

جواد
میمهان
جواد

واقعا عالی دمتون گرم

مهسا
میمهان
مهسا

خیلی عالی مرررسی

سعید پارسایی
میمهان
سعید پارسایی

مرسی مرسی واقعا عالی و بی دردسر ، امیدوارم زودتر از موئد ویژن هاتون برسن بهتون …
خدا یاورتون . با ارزوی شادی پیشرفت شما سعید .
بازم سپاس

امیر
میمهان
امیر

سلام و عرض ادب و وقت بخیر
امیدوارم هموار موفق باشید
چهار تا آلبوم اینجا نیست به اسم های اتل و متل، خلیج، جان جوانی و آخرین آلبوم لاله زار.

برترین مطالب اسرا موزیک
خوانندگان ایرانی
# الف ب پ ت ث ج چ ح خ د ذ ر ر ژ س ش ص ض ط ظ ع غ ف ق ک گ ل م ن و ه ی
هیچ هنرمندی یافت نشد!
هیچ هنرمندی یافت نشد!
هیچ هنرمندی یافت نشد!
هیچ هنرمندی یافت نشد!
هیچ هنرمندی یافت نشد!
فول آرشیو خوانندگان
فول ویدیو خوانندگان
به زودی از آسرا موزیک
دانلود آهنگ جدید مهرزاد امیرخانی به نام خیلی خیلی بیشتر دانلود آهنگ جدید محمدرضا هدایتی به نام کاشکی زمستون نبودم دانلود آهنگ جدید سینا شعبانخانی به نام ماه عسل (تیتراژ پایانی) دانلود آهنگ جدید بنیامین بهادری به نام عشق احساس دانلود آهنگ جدید علیشمس و مهدی جهانی به نام آدم بدی نبودم دانلود آهنگ جدید احسان خواجه امیری به نام بغض دانلود آهنگ جدید روزبه نعمت الهی به نام زمستون دانلود آهنگ جدید علی عبدالمالکی به نام زمستون آسرا موزیک asramusic دانلود آهنگ دانلود آهنگ با لینک مستقیم شاخص دانلود آهنگ جدید منتخب آسرا